W końcu przybyło nasze upragnione lato. Dalej muszę chodzić do okrutnej roboty, jednakże zaczęłam już myśleć o cudownych wakacjach. Wolne wzięłam na koniec przyszłego miesiąca, także już za kilka tygodni będę mogła wreszcie wypocząć. Swoje wczasy zorganizowałam w taki sposób, że jestem przekonana, iż będą one wielką przygodą!

Początkowo ze znajomymi chcieliśmy wyjechać do obcych miast. Każdego roku odwiedzamy Chorwację, która w ogóle nam nie powszednieje, jednak tym razem zapragnęliśmy spróbować czegoś zupełnie innego. A może odwiedzilibyśmy polskie morze? W końcu Bałtyk również jest całkiem ciekawym miejscem, a odpoczynek nad nim nie musi oznaczać za każdym razem wylegiwania się na plaży. Przy tym obecnie nie chcę jakoś wyjeżdżać ze swojego państwa, ponieważ przeraża mnie to wszystko, co dzieje się na świecie. Chcę przeczekać ten ciężki etap w swoim zabezpieczonym państwie.

Urlop przeżyję więc nad polskim morzem. Nie będę jednak przebywać w luksusowym, czterogwiazdkowym pokoju, ponieważ postanowiliśmy znaleźć sobie wolny plac na polu campingowym. Wyruszamy ze swoimi namiocikami i karimatami, zakładamy obozowisko, a później robimy sobie małą szkołę przetrwania. Chcemy wziąć minimalną kwotę gotówki i spróbować przeżyć wspaniałe wakacje niskim nakładem. Będziemy pływać, wylegiwać, maszerować oraz zwiedzać co ciekawsze okolice, a za to praktycznie nic nie musimy płacić.

Jestem tak podekscytowana całym wyjazdem, że od niedawna skreślam dni do mojego wypoczynku. Jedziemy koleją, więc nawet podróż może być całkiem ciekawa, gdyż ostatnim razem jechałam koleją kilkanaście miesięcy temu. A najwspanialsze jest to, iż nareszcie będę w stanie spędzić sporą ilość czasu z najlepszymi przyjaciółmi. Ubóstwiam ich, więc nasze wczasy na pewno się udadzą!